24 – 25 жовтня 2018 року на базі Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбудеться Наукова конференція молодих вчених "Мікробіологія в сучасному сільськогосподарському виробництві"

Запрошуємо всіх колег взяти участь. Заявки на участь у конференції та тези доповідей приймаються до 10 вересня 2017 року! Наукова конференція відбудеться в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка 97.

Запрошення для участі


24–25 жовтня 2017 р. на базі Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбудеться ХII Наукова конференція молодих вчених "Мікробіологія в сучасному сільськогосподарському виробництві"

Запрошуємо всіх колег взяти участь. Заявки на участь у конференції та тези доповідей приймаються до 15 вересня 2017 року! Наукова конференція відбудеться в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка 97.

Запрошення  для участі.


34 жовтня 2016 р. на базі Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбудеться ХІ Наукова конференція молодих вчених "Мікробіологія в сучасному сільськогосподарському виробництві" 

Запрошуємо всіх колег взяти участь. Заявки на участь у конференції та тези доповідей приймаються до 1 серпня 2016 року! Наукова конференція відбудеться в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка 97.

Запрошення  для участі


16–18 червня 2015 р. на базі Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Мікробіологічні аспекти оптимізації продукційного процесу культурних рослин". Програма конференції передбачала виклад доповідей на сайті http://conf2015.ho.ua згідно таких секцій: «Ґрунтова мікробіологія», «Рослинно-мікробні взаємодії» та «Мікробні препарати у землеробстві». 

 

2224 жовтня 2014 р. відбулась наукова інтернет-конференція молодих вчених "Мікробіологія в сучасному сільськогосподарському виробництві" матеріали конференції розміщені на web-сайті www.isgm-rmv.ho.ua. Також матеріали конференції опубліковані в збірнику тез, розміщеному в електронному варіанті на сайті Ради молодих вчених та сайті Інституту (www.isgm-rmv.ho.ua, www.ismav.com.ua).