У Києві в Національному комплексі «Експоцентр України» 6-9 червня 2018 року пройшла ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «AGRO-2018», яка є найбільшою в Східній Європі.
     Виставка є ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.
     Наш Інститут був представлений двома експозиціями - у складі Національної академії аграрних наук України та ORGANIC-2018. 

    За чотири дні роботи виставки «AGRO-2018» два павільйони, де були представлені інноваційні розробки ІСМАВ НААН, відвідали сотні вітчизняних та зарубіжних відвідувачів. Досягнуто ряд попередніх домовленостей по співпраці з агробізнесовими структурами ряду областей України та зарубіжних країн.

    За активну участь та пропагування наукового потенціалу НААН на ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «AGRO-2018» наш Інститут нагороджений:
- Золотою медаллю ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «AGRO-2018» в номінації "Наукові розробки для агропромислового виробництва";
- Дипломом Міністерства аграрної політики і продовольства;
- Подякою Президії НААН за активну участь в організації та проведенні виставки.