Директор ІСМАВ НААН Віталій Волкогон, заступник директора з наукової та інноваційної діяльності Анатолій Москаленко і вчений секретар Віра Горбань 18 квітня 2018 року прийняли участь у засіданні Загальних зборів НААН України, які пройшли в Національній академії аграрних наук України. В роботі зборів взяли участь третій Президент України Віктор Ющенко (2005-2010), Голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, заступник Міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова, заступник Голови комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики і земельних відносин Григорій Заболотний, представники НАН та інших галузевих академій наук.
Учасники зборів заслухали урочисту доповідь з нагоди 80-річчя від дня народження Михайла Васильовича Зубця, доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка НААН, заслуженого діяча науки і техніки України, Героя України, президента Національної академії аграрних наук України (1996 – 2011), депутата Верховної Ради трьох скликань. Більше інформації про Михайла Васильовича Зубця читайте за посиланням https://goo.gl/L1eL7g
Також були розглянуті питання про підсумки діяльності НААН України за 2017 рік та основні завдання на перспективу і про фінансове забезпечення та використання коштів у 2017 році в системі НААН. По розглянутим питанням прийняті відповідні рішення.